Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Měkké želatinové kapsle

 

Měkké želatinové kapsle

Měkké želatinové kapsle slouží především k plnění léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsou určeny pro přímé podávání ústy. Želatinová kapsle zde tedy tvoří určitý poživatelný obal, který kromě jiného má některé velmi dobré užitné vlastnosti.

  • přesné a pohodlné dávkování a odměřování i velmi malých objemů širokého spektra rozmanitých látek
  • maskování senzoricky nežádoucích vlastností, jako jsou nepříjemná chuť a vůně účinných složek
  • výrazné zpomalení degradačních procesů a tedy zvýšení přirozené trvanlivosti a stability zakapslovaných náplní

Provoz výroby měkkých želatinových tobolek je vybaven dvěma kapslovacími stroji firmy Pharmagel engineering, které splňují náročné požadavky v současné době kladené na tento typ strojního vybavení.

Velikost a tvar vyráběných kapslí se odvíjí od použitých formovacích válců a hmotnost náplně kapsle se může pohybovat v rozmezí od 75 mg do 3 900 mg. I v další linii zpracování produktů je provoz moderně vybaven, např. pro kontrolu kvalitativních parametrů (mikroskopická kontrola vlastností želatinového obalu, měření elasticity kapslí apod.).

Soubory ke stažení:

Zakázková výroba

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.


Ponechejte prázdné:


zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.